Usługi Makijażowe

Makijaż okazjonalny (wieczorowy, sylwestrowy, studniówkowy itp.)

Kompletna usługa makijażu trwa od 45 minut do godziny. By zachować trwałość gwaratuję odpowiednią kolejność nakładania kosmetyków oraz najlepszą ich jakość. Makijaż dobieram indywidualnie, do potrzeb i przyzwyczajeń klientki. 

  • makijaż okazjonalny  140zł

 

Makijaż ślubny

Panny Młode stanowią większą część zainteresowanych makijażem klientek. Dlatego też bardzo staram się sprostać wymaganiom każdej z osobna. Makijaż ślubny to makijaż wodoodporny, łączący cechy makijażu dziennego, wieczorowego oraz do sesji zdjęciowej, co czyni go bardzo trudnym makijażem. Dlatego za kluczową uważam rozmowę z przyszłą Panną Młodą. Warto, w związku z tym, skorzystać wcześniej z makijażu próbnego. Wtedy poznajemy siebie nawzajem i na spokojnie możemy ustalić czego oczekuje przyszła Panna Młoda. Po makijażu próbnym klientka wie jak się w nim czuła, czy wszystko trzymało się idealnie i czy chciałaby coś zmienić. W dniu ślubu w razie potrzeby poprawiam również wygląd dekoltu, pleców. Makijaż Panny Młodej trwa pełną godzinę.

  • Makijaż ślubny plus próbny 300 zł

W dniu ślubu możliwy dojazd, doliczane są koszty dojazdu

 

Makijaż do sesji zdjęciowej.

Makijaż do sesji zdjęciowej to makijaż bardzo wyrazisty. Zależy od oświetlenia oraz od warunków panujących na sesji. Do sesji zdjęciowej wykorzystywane są najczęściej rzęsy na pasku. Jeśli jest taka potrzeba poprawiam wygląd dekoltu, plecow, rąk.

  • makijaż do sesji zdjęciowej od 140 do 160zł

Inne usługi

  • indywidualna lekcja makijażu 300 zł